A női kézilabda NB II Dél-Nyugati csoportjában a 6. fordulót rendezték. Csapatunk a BVSC-Zugló együtteséhez utazott.

BVSC-Zugló - Egerszegi KK 30-25 (14-13)

Budapest, zárt kapus, Jv: Bencsik, Vindis

EKK: Bödör- Pem 3, Balogh V. 1, Csata 10, Borbély 3, Gotthárd 4, Góth 2, csere: Becze, Csatáné 1, Bogár, Blaskovics, Major 1, Bíró, edző: Csatáné Balogh Beatrix

A mérkőzés elején 3-1-re elléptek a hazaiak. A lányok összekapták magukat és egy 6-1-es futással fordítottak (4-7). A 25. percig sikerült megtartanunk előnyünket, de a hajrában a fővárosiak fordítani tudtak és megnyerték a játékrészt (14-13).

A második félidőben is maradt a szoros küzdelem. A 42. percben még egyenlő volt az állás (19-19), majd innen a BVSC kihasználva a hibánkat öt góllal ellépett (24-19). A hajrában még feljöttünk egy gólra, de nem sikerült az egyenlítés, a hazaiak pedig pontosabban játszva bebiztosították győzelmüket.

Csatáné Balogh Beatrix:- Kevés információ volt ellenfelünkről, hiszen most kerültek ebbe a csoportba, osztályba. Továbbra sem készülhetünk a megszokott formában, állandóan utazunk, még az edzésekre is! Ennek ellenére jól kezdtünk, de nem tudtuk megtartani az előnyünket.  Az első és második félidő végjátékában is sokat hibáztunk védekezésben és támadásban és ez döntőnek bizonyult. Sajnálom, hogy nem sikerült jobban koncentrálni, mert volt esélyünk pontot szerezni ezen a mérkőzésen!