A hetedik fordulóban hazai pályán fogadtuk a SZESE Győr csapatát. A fiatalokból álló vendégek ellen remekül küzdöttek a lányok és az első félidőben végig vezettek is. A másodikban a pontosabban játszó vendégek nyertek.

Egerszegi Kézilabda Klub- SZESE Győr 23-26 (12-12)
Zalaegerszeg, NB II Észak-nyugati csoport, Kölcsey F. Gimnázium
Jv: Horváth R., Kertész B.

Egerszegi KK: Mikolics - Balogh V. 2, Béres 9, Gotthárd, Szalai 2, Mátyás 3, Pem 2, Hári 1 Csere: Tállai, Jáger 2., Csata 3, Marton, Bogár, Blaskovics, Csatáné 1. Játékos - edző: Csatáné Balogh Beatrix.

Sárgalap:3, kettő perc:4, hétméteres: 7/4

Harcosan játszottak a lányok az első félidőben a főiskolások. Béres eredményes játékának köszönhetően végig ellenfelünk előtt jártunk egy góllal. A játékrészt mégis döntetlenre tudta hozni a győri csapat (12-12).

A második félidőben lendületesebben játszott a Győr. A játékrész közepén kimaradtak a hazai helyzetek, míg a vendégek balszélsőjét, Patakit, rendre helyzetbe hozták a társai, aki meg sem állt 10 gólig a mérkőzésen. Három-négy góllal ellépett a Győr és ezt az előnyét a mérkőzés végéig meg is tudta tartani. Sikerült még felzárkóznunk, de a döntő pillanatokban nem tudtuk a büntetőket bedobni és ez döntőnek bizonyult.