Egerszegi KK- Sárvári Kinizsi SE 18-21 (3-12)
Zalaegerszeg, NB II észak-nyugati csoport, Jv: Bőhm, Csupor

EKK: Tállai- Balogh 2, Hári, Major, Szalai 5, Borbély 1, Marton csere: Becze- Csata 5, Csatáné 4, Újhelyi, Gotthárd 1, edző: Csatáné Balogh Beatrix

Kiállítás: 1 ill. 2; Hétméteres 1/0, ill. 3/3

Az első félidőben beragadtak a lányok, igaz a vendégeknek is négy perc kellet az első találat megszerzéséhez. Sok volt a hiba mindkét oldalon. Nem igazán találtuk a játék ritmusát. Tállai védéseivel tartottuk magunkat, de támadásban nagyon rosszul céloztunk. 14 perc kellett az első gólunk megszerzéséhez, a gólcsendünket Borbély törte meg (1-7). A félidő hajrájában is a vendégek akarata érvényesült. A végén még büntetőt is hibáztunk.

A pocsék első felvonás után magára talált csapatunk. Védekezésünk és a támadásuk is feljavult. Hat perc elteltével már több gólt dobtunk, mint az első félidőben (6-14). Balogh Beatrix magát is pályára küldte és ez megnyugtatta a lányokat. A 10. percben Csata Panna góljával már kilenc találatnál jártunk (9-16). Jött egy újabb hullámvölgy és a Sárvár tíz gól fölé tornázta a különbséget (9-20). A 15. perctől viszont új erőre kaptak a lányok és varázsütésre megváltozott a játék képe. Az addig magabiztos vendégek kiestek a ritmusukból és egyre pontatlanabbul játszottak Becze Tünde lehúzta a rolót a kapunkban. Szalai sorozatban őt góljával indítottunk hajrát. Edzőnk klasszikus szélső góljaival faragtunk a hátrányunkon. Tizenkét percig nem kaptunk gólt, míg mellette 9-et szereztünk.  A 27. percben mindössze kettő gól volt csak a hátrányunk (18-20). Közelebb nem tudtunk férkőzni ellenfelünkhöz, de a második félidei játékunkra építkezhetünk majd a jövőben.