A 8. fordulóban közvetlen riválisunkhoz utaztunk.

BBSC Balatonboglár-Egerszegi KK 21-34 (10-17)
Balatonboglár, zárt kapuk mögött, NB II Dél-nyugat, Jv: Szászfai, Tasnádi

EKK: Becze -Balogh V. 4, Gotthárd 2, Csata 10, Borbély 10, Jáger 4, Major, csere: Pem 3, Bíró 1. Edző: Csatáné Balogh Beatrix

Remek ritmusban kezdtük a találkozót és támadásban türelmesen, jó megoldásokat választva lőttük a góljainkat.  A 9. percben már hat góllal vezettünk (3-9). Jó védekezésnek és a jó kapusteljesítménynek köszönhetően a 20. percben már 13-6-ra mentünk. A hajrában is tudtak a lányok gyors gólokat lőni és meg tudták tartani a hétgólos előnyünket.

A második játékrész elején sikerült hamar tíz gól fölé tolni a különbséget (11-21). Hajrában mindössze egy gólt engedtünk ellenfelünknek, míg a lányok sorra lőtték a gólokat és így alakulhatott ki nagyobb különbség.

Csatáné Balogh Beatrix:- Nagyon örülök a győzelemnek, amelyet igazi csapatmunkával értünk el. Remélhetőleg ez kellő lökést ad majd a folytatásra is.