A női NB II-es kézilabda bajnokság észak-nyugati csoportjában közvetlen riválisok találkoztak a 9. fordulóban. Csapatunk vendége a Celldömölk együttese volt.

Egerszegi KK- Celldömölki VSE - Vulkán fürdő 31-22 (14-13)
Zalaegerszeg, Kölcsey F. Gimnázium, Jv: Ritter, Zámbó

Egerszegi KK: Tállai-Jáger, Hári 6, Szalai 7, Béres 5, Mátyás 1, Balogh 4, csere: Mikolics- Pem, Gotthárd 7, Csata, Bogár, Marton 1, Játékos - edző: Csatáné Balogh Beatrix.

Sárgalap: 2, kettő perc: 8, hétméteres: 4/3

Jól kezdtek a lányok és Béres eredményes játékának köszönhetően a félidő felénél már három góllal vezettünk (9-6). A játékrész hajrájában a vendégek játszottak pontosabban és a nagyszünetre egy gólra csökkentették hátrányukat (14-13).

A második félidő elejét megnyomta csapatunk és Szalai és Gotthárd találataival állva hagytuk ellenfelünket (20-14). A kapuban remekül védett Tállai és rendre góllal fejeztük be a támadásainkat. A félidő második felében Hári rázta meg magát és rendre átlövésből, vagy betörésből szerzett újabb gólokat. A félidő végére teljesen elkészültek az erejükkel a vendégek, így a vártnál nagyobb különbség alakult ki a csapatok között.

Egy remek iramú mérkőzésen sikerült legyőznünk vasi ellenfelünket, megszerezve idei második győzelmünket.