A női kézilabda NB II Észak-nyugati csoportjában a negyedik helyen álló Büki TK otthonában utazott csapatunk.

Büki TK-Egerszegi KK 35-17 (15-6)

Bük, 150 néző, Jv: Tóbiás, Végh

Egerszegi KK: Mikolics (Tállai)- Pem 2, Hári 6, Bogár, Béres 1, Csata 2, Jáger 3, csere: Balogh 1, Gotthard 1, Major 1, Marton-, edző: Csatáné Balogh Beatrix

Hétméteres: 6/3, kettő perc: 4

A negyedik percben még 2-1-re vezettünk Béres és Hári góljaival. Gyorsan fordítottak a hazaiak. A 17. percben még tartottuk magunkat és mindössze kettő góllal vezetett a Bük (6-4). A folytatásban fokozatosan növelte előnyét a Bük, mindezt tehette úgy, hogy a támadójátékunk rosszul muzsikált. A félidőben mindössze hat gólt tudtunk szerezni a hazai 15-tel szemben.

A második félidőben sem javult a játékunk és hazaiak nemes egyszerűséggel átrohantak rajtuk. Míg nekünk 8-10 perc telt el az újabb gólunk között, addig a hazaiak sorra eredményesek voltak. A 20. perctől, amikor már 30 gólnál jártak a hazaiak Jáger és Hári kozmetikázta az eredményt.

Csatáné Balogh Beatrix:- A nagyarányú vereségünk okát, megint a támadójátékunk eredménytelenségében látom! A sok kihagyott helyzetet, eladott labdát ellenfelünk gyors gólokra válthatta. Próbálunk javítani az elkövetett hibákon és készülünk a számunkra rangadónak számító Komárom elleni mérkőzésre.