Leány ifjúsági csapatunk az elmúlt két fordulóban az Ajka és a Körmend csapatával mérkőzött.

Egerszegi KK - Körmendi DMTE 22-32 (12-11)

Zalaegerszeg, Női Ifjúsági III. osztály Észak-nyugati csoport, Jv: Kiss, Mizsák

Egerszegi KK: Dobi (Domján) –Pem 4, Budavári 4, Gotthárd 2, Csata 6, Major 2, Bíró 2, csere: Horváth, Marton L., Marton M. 1, Murányi 1, Miklós, edző: Csatáné Balogh Beatrix

Szoros első félidőt hozott a fiatalok csatája. Lányaink kezdtek jobban, de fordítottak a vasiak, majd szoros végjátékban egy gólos előnnyel mehettek pihenőre (12-11). A második félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, kiegyenlített játék folyt a pályán. A 45. perben még 17-17-et mutatott a tábla. A félidő második felében a vendégek remek támadójátékának köszönhetően 15 gólt szereztek, míg nekünk csak ötöt sikerült lőnünk. Az eredmény csalóka, mivel másfél félidőn keresztül egyenlő erők küzdelmét láthattuk.