Az elmúlt szombaton az LU15 Gyermekbajnokság C-D csoportjának első fordulóját rendeztük. A hatcsapatos csoportban a PSN Zrt. (Pécs), Úrkúti SK, Csurgói NKC, Haladás VSE és a Pécsváradi Spartacus SE az ellenfeleink.

Az első fordulóban Újvári Csaba együttese a Csurgóval játszott.

Csurgói NKC- Egerszegi KK 13-21 (6-11)
Zalaegerszeg, Jv: Benkő, Szabó

EKK: Hosgyara (Sényi)- Aszalos 1, Berta 1, Bogdán, Bozzai 10, Bödör 1, Lakatos 4, Nagy, Sebők 2, Parragi 2, Novák.

Magabiztosan kezdtek a lányok és a 11. percre már hat góllal vezettek (2-8). Összekapták magukat a csurgóiak, de a félidőig maradt az 5-6 gólos különbség. A második félidőben a lányaink domináltak és fokozatosan nyitották az ollót. A vége magabiztos győzelem.

A második találkozón a Pécsváradi Spartacus SE volt az ellenfelünk.

Egerszegi KK- Pécsváradi Spartacus SE 25-8 (15-4)

EKK: Hosgyara (Sényi)- Aszalos 2, Berta, Bogdán 1, Bozzai 10, Bödör 1, Lakatos 7, Nagy, Sebők 1, Parragi 3, Novák.

Az első percek kiegyenlített játékát követően begyújtottuk a rakétákat és a félidőre már 11 gólos előnyt szereztünk. A fordulás után, ahogy fáradtak a csere nélkül játszó pécsváradiak úgy szélesítettük egyre jobban a távolságot.