A Zala Megyei Férfi bajnokság 7. fordulójában Szombathelyen vendégeskedett csapatunk.

Szombathelyi ESE - Egerszegi KK 30:21 (16:10)

Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok, Zala Megyei Férfi Bajnokság, JV: Atyimov, Lakics

Egerszegi KK: Horváth – Németh 2, Egyed 5, Palatin 2, Góth 2, Koltai 5, Gotthárd 3, csere: Gréczi 2, edző: Tamás Tamás

Sárgalap: -/1
Kettő perc: 2/3
Hétméteres: 4/2 - 2/2

Szűkös kerettel érkeztünk Szombathelyre, az egyetem miatt amúgy is erősebb kerettel rendelkező házigazdákhoz. A nagyiramú mérkőzésen a fiúk kihozták magukból, amit lehetett.  Az első félidő derekáig tartották magunkat (8-6), aztán egy kicsit ellépett az ellenfél, így a félidőre 16-10 hazai előnnyel zárult a játékrész. A második félidőben már kiegyenlítettebb lett a játék a kapusunknak köszönhetően, hiszen az egész mérkőzésen brillírozott a hálóőr. Az erőnk az 50. perc után már elfogyott és ellenfelünk eldöntötte a mérkőzés. A csapatból mindenki megtette, amit tudott, csak gratulálni tudunk a fiúknak!