Három meghatározó játékosunk nélkül és sérültekkel utaztunk el Mosonmagyaróvárra. Jáger Maja betegséggel küzd, Bogár Janka sérült, míg Pem Timi iskolai gyakorlat miatt volt kénytelen kihagyni a szezonkezdetet.

Mosonmagyaróvári KC U22 -Egerszegi KK 34-23 (17-11)
UFM Aréna Mosonmagyaróvár, NB II női felnőtt-Észak-nyugat
Jv: Fábián, Vandróczki

Egerszegi KK: Tállai- Balogh V.2, Hári E., Szalai M. 2, Borbély L. 8, Marton M. 2, Major R. 1, csere: Becze T., - Csata P. 2, Csatáné 5, Újhelyi F., Gotthárd K.1, edző: Csatáné Balogh Beatrix

A házigazdák tehetséges fiatalokból álló csapata ellen az első tíz percben tudtuk tartani a lépést (6-4). A folytatásban fokozatosan távolodtak a hazaiak és magabiztosan vezettek a félidőben (17-11). A fordulás után főleg gyorsindulásokból kaptunk sok gólt. A lányok küzdöttek, hajtottak, de a hibáinkat azonnal megbüntette a Mosonmagyaróvár.

Csatáná Balogh Beatrix:- Sajnos a papírforma szerint alakult az eredmény. Támadásban elsősorban a helyzetek pontos kihasználásával volt problémánk, amiből gyors indítás gólokat kaptunk! Védekezésben is többet kell nyújtanunk ahhoz, hogy eredményesek legyünk!

Fialatjaink a Csornai SE ellen parádés támadójátékkal nyertek.

Csornai SE- Egerszegi KK 23-40 (7-21)