A női kézilabda NB II dél-nyugati csoportjában a negyedik fordulóban a Veszprém vendégei voltunk.

Veszprém Pannon SE- Egerszegi KK 38-25 (19-11)
Veszprém, Wartha sportcsarnok, Jv: Kovács, Tóth

EKK: Bödör- Pem 2, Csata 7, Borbély 9, Balogh 2, Jáger, Leszkován, csere: Becze, Gotthárd 2, Major 1, Marton 2, Góth, edző: Csatáné Balogh Beatrix

Az első tíz percben felváltva potyogtak a gólok, jól tartották magukat a lányok. A folytatásban a hazaiak sorozatban öt gólt szerezve elléptek, ami döntőnek bizonyult. Szétesett a játékunk, ami a félidőre nyolcgólos hátrányt jelentett (19-11).

A második játékrészben is a veszprémiek játszottak pontosabban és a játékrész felénél már 15 góllal vezettek. A hajrában összekapták magukat a lányok, de a nagyarányú vereséget már nem tudta elkerülni.

Csatáné Balogh Beatrix: - Jól kezdtük a mérkőzést, 10 - 12 percig partiban voltunk. Majd védekezésben és támadásban is sokat hibáztunk. Ennek következménye lett a nagy különbségű vereség. Nehéz helyzetben vagyunk, mert nem mehetünk be a Kölcsey gimnáziumba és nem tudunk annyit edzeni, amennyi megfelelő lenne ezen a szinten. A rendszertelen felkészülés a mérkőzéseinken mutatott játékban is meglátszik.