A második fordulóban a Tolna KC együtteséhez utaztunk. Szerettünk volna ponttal, vagy pontokkal hazatérni.

Tolna KC- Egerszegi KK 30-27 (15-15)

Tolna, 80 néző, Jv: Bíró, Koronczai

EKK: Becze-Marton 3, Csata 11, Balogh 1, Borbély 4, Jager 4, Major 2, csere: Bödör, Blaskovics, Gotthárd 2. edző: Csatáné Balogh Beatrix

Hétméteresek: 3/2 ill. 8/3

Pontszerzési reményekkel utaztunk a Tolna csapatához, ám a mérkőzés nem úgy alakult, ahogy szerettük volna. Jól kezdtünk a vendégek és 1-2 góllal a hazaiak előtt jártak, akik a félidő hajrájában viszont kiegyenlítettek. A második játékrész kemény csatát hozott, de már a hazaiak irányítottak. A 20. percben kiegyenlítettünk, de fordítani nem tudtunk, így vereség lett a vége.

Csatáné Balogh Beatrix:- Nagyon kemény védekezéssel találtuk szembe magunkat, amit nehezen tudtunk áttörni. Sajnos öt hétméterest hibáztunk, mellette ziccer helyzetekbe is rontottunk. Védekezésben sok volt az egyéni hiba, túlvédekezés, vagy éppen lemaradás. A második félidőben nagy küzdelemben sikerült egyenlítenünk, de sajnos nem tudtuk átvenni a vezetést. Próbáljuk a hibákat kijavítani és alaposan felkészülni a következő fordulóra.