A női NB II Észak-nyugati csoportjában a 14. forduló szomszédvári rangadót hozott csapatunknak. A Körmend ellen szerettünk volna nyerni, de nem volt zökkenőmentes a felkészülésünk.

Egerszegi KK - Körmendi DMTE 18-22 (8-11)

Zalaegerszeg, 100 néző, Női NB II Észak-nyugati csoport, Jv: Kiss, Mizsák

Egerszegi KK: Tállai – Pem 5, Hári 1, Balogh 2, Béres 4, Jáger 1, Major 2, csere: Marton, Csata 1, Bogár, Gotthárd 2, Budavári, edző Csatáné Balogh Beatrix

Kiállítások: 4/4
Hétméteres: 8/7 – 5/5

Jól kezdtük a mérkőzést és a 17. percben Hári és Major találataival, két góllal vezettünk (7-5). Jött egy rövidzárlat a játékunkban és ezt a vendégek kihasználták és sorozatban öt gólt szerezve megfordították az állást és megnyerték a félidőt (8-11).

A második félidő elején ötgólos előnyre tett szert a Körmend (10-15). Próbáltunk mérkőzésben maradni és fokozatosan dolgoztuk le a hátrányunkat. A 23. percben Pem góljával kettő gólra zárkóztak a lányok, de a végjátékba pontosabban játszó vendégek végül megtartották előnyüket és megnyerték a mérkőzést.

Csatáné Balogh Beatrix:-Nem volt zökkenőmentes a felkészülésünk, betegségek és sérülések hátráltatták a munkát. Ennek ellenére, harcosan játszottak a lányok és az eredmény is mutatja, hogy a kapusteljesítményünk és a védekezésünk sem volt rossz a találkozón. Támadásban több koncentrációt és pontosságot várok és akkor ezek a rangadók nyerhetőek lesznek.