Hosszú idő után újra Zalaegerszegen játszhatott női együttesünk, de nem a megszokott helyén, hanem a Mindszenty iskola új tornatermében. Ellenfelünk a Veszprém együttese volt.

Egerszegi KK-Veszprém Pannon SE 18-27 (7-17)
Zalaegerszeg, Mindszenty Iskola tornaterme, zárt kapuk mögött, Jv: Bozsó, Horváth

EKK: Becze-Pem 2, Gotthárd 3, Balogh V. 5, Borbély 4, Jáger 1, Major, csere: Domján, Murányi, Góth, Marton 3, Újhelyi, Bíró. edző: Csatáné Balogh Beatrix

Beragadtunk a találkozó elején és sorra kaptuk a gólokat. Húsz perc alatt mindösszesen kettő gólt sikerült dobnunk, míg a veszprémiek 13-at szereztek. Időkérés után összekapták magukat a lányok, gólokat is lőttek, de maradt a tízgólos különbség a félidőre (7-17).

A fordulás után felváltva potyogtak a gólok. A kapuban jól szállt be a játékba Domján. A csapatunk vezére Balogh Vanda volt, akinek a harcosságát próbálták átvenni a többiek is. Voltak jó periódusai a mérkőzésnek, de a vendégek átlövőit nehezen tudtuk tartani. A lányok mindent megpróbáltak, de túl sok előnyt adtunk ellenfelünknek az elején.