Túl vagyunk az első bajnoki mérkőzésünkön, melyet a tavalyi szezonban még az NB I/B- s mezőnyben szereplő VKL SE otthonában játszottunk.

VKL SE GYŐR – EGERSZEGI KK 31:18 (16:7)

NBII Észak-nyugat Női Bajnoki Mérkőzés

EKK: TÁLLAI- JÁGER (1) – HÁRI – SZALAI (2) – GOTTHÁRD (3) - BALOGH B. (3) – BOGÁR (1). CSERE: MIKOLICS – BECZE (KAPUS) – BALOGH V.(1) – BÉRES (4) – PEM (1) – CSATA (2) – MARTON - MAJOR – BLASKOVICS: Játékos-edző: Csatáné Balog Beatrix
Sárgalap: 3
Kettő perc: 1
Hétméteres: 4/3

A mérkőzés egészét tekintve, kapkodás, pontatlanság, dekoncentráltság, jellemezte csapatunkat. Az ellenfél már a 15. percben 9:1 arányú vezetést szerzett. Kilencgólos hátrányból kezdhettük a második félidőt, de igazán nem sikerült Vátoztatnunk a játékunkon, így vereség lett a vége.

Csatáné Balog Beatrix: - Egyszerűen képtelenek voltunk felpörögni, és a kipattanó labdákat sem sikerült megszerezni egyik kapunál sem. Pedig kapusainktól, amíg bírták kaptunk támogatást a felzárkózásra, de ez a mai napon valahogy nem sikerült. Ennek következménye a nagyaranyú vereség. Tavasszal remélem sikerül itthon tartani a 2 pontot, mert az eladott labdák, kipattanók megszerzéséből és a rengeteg kapufából adódott csupán a két csapat közötti különbség.